İptal,İade ve Değişim

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ


https://www.mebasatis.com ‘dan  satın aldığınız ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim için göndermeniz gereken süre elinize ulaştıktan sonra "3 GÜN"dür. Değişim için ürünü gönderdikten sonra "1 AY" içerisinde istediğiniz başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.

 

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan adresimize kargo ücretini karşılayarak herhangi bir kargo firması ile gönderebilirsiniz.

Anlaşmamız olan kargo firması ile göndermek isterseniz Yurtiçi Kargo ile FULYA ULAŞIM BESİ GIDA TARIM TURİZM SANVE TİC.LTD.ŞTİ. adına göndermeniz yeterli olacaktır. Kargo ücreti yine tarafınıza ait olacaktır. 

 

İPTAL VE İADE İŞLEMLERİ

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü FULYA ULAŞIM BESİ GIDA TARIM TURİZM SANVE TİC.LTD.ŞTİ. mağazamıza gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.